İade ve Değişim Koşulları

Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve tüketici haklarını korumayı amaçlamaktadır. Satın aldığınız kitaplarla ilgili herhangi bir memnuniyetsizlik veya sorun yaşamanız durumunda, bu konuda size yardımcı olmak için buradayız.

Kitap Sevkiyatı

Sipariş ettiğiniz kitaplar, sipariş tarihini takip eden 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir.

İade veya Değişim Yapılacak Kitabın Faturası

İade veya değişim yapılacak kitabın faturasının tüm nüshalarıyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Değişim Yapılacak Kitap

1. Siparişinizden teslim aldığınız, zarar gelmemiş ve ambalajı bozulmamış kitapları, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde ARAS Kargo ile bize göndererek değişim talebinde bulunabilirsiniz. Değişim talebiniz, üretici firmanın kusuru, ayıbı veya yanlış ürün gönderimi dışında ise, kargo bedeli iade tutarından düşülerek geri kalan tutar size iade edilecektir.

2. Teslim aldığınız kitaba zarar vermeden, ambalajını bozmadan ve faturanızı ibraz ederek, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde değişim yapabilirsiniz.

3. Değişim yapılan kitaba ilişkin iade işlemi yapılamamaktadır. Her sipariş için değişim veya iade hakkı tek seferlik bir haktır.

İadesi/İptali Yapılacak Kitap (Cayma Hakkı)

Cayma hakkı kapsamında, teslim aldığınız, zarar görmemiş ve ambalajı bozulmamış kitapları, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde ARAS Kargo ile bize göndererek iade edebilirsiniz. İade talebiniz, üretici firmanın kusuru, ayıbı veya yanlış ürün gönderimi dışında ise, kargo bedeli iade tutarından düşülerek geri kalan tutar size iade edilecektir.

Sipariş İptali

Yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişleri iptal ettirebilirsiniz. Eğer ürün henüz kargoya verilmediyse, ücreti tamamıyla iade edilir.

 

*Lütfen unutmayın ki online satış ve mağaza stokları farklılık gösterebilir, bu nedenle ürünlerinizle ilgili işlemleri sadece online platformumuzdan gerçekleştirebilirsiniz.